ua

Високопродуктивний швидкий скринінг пацієнтів з підозрою на COVID-19

Високопродуктивний швидкий скринінг пацієнтів з підозрою на COVID-19

«Vitrotest® SARS–CoV-2 Total Ab» - нова імуноферментна тест-система для одночасного виявлення специфічних антитіл (IgM, IgA, IgG) до коронавірусу SARS-CoV-2. Надзвичайно простий одноетапний "сендвіч" ІФА без попередніх розведень зразків та компонентів дозволяє швидко проводити скринінг значної кількості досліджуваних зразків. Це високочутливий та специфічний тест тривалістю 60 хвилин.
Набір ретельно досліджено в Європі на стандартних панелях та клінічному матеріалі. Чутливість та специфічність тест-набору «Vitrotest® SARS-CoV-2 Total Ab» на верифікаційній панелі «Anti-SARSCoV-2 Verification Panel for Serology Assays code: 20/B770» (виробництва NIBSC, Великобританія) становили 100%.
Специфічність тесту на 528 зразках сироваток крові, отриманих протягом першого півріччя 2019 року (до початку пандемії COVID-19), становила 99,2%.
При дослідженні чутливості тест-системи «Vitrotest® SARS-CoV-2 Total Ab» на 1117 зразках сироваток крові людей із діагнозом COVID-19 на ранніх строках інфікування (перший-другий тиждень симптомів) специфічні антитіла було виявлено у 96%.