ua ru en

Про нас

Діагностичні набори під торговою маркою "Vitrotest" вже десять років добре відомі в Україні. Географія продажів нашої продукції увесь час розширюється не тільки за рахунок тест-наборів, але й різноманітних біокомпонентів.

Впровадження та сертифікація системи управління якістю за стандартом EN ISO 13485 дозволила значною мірою стабілізувати якість продукції та розпочати її сертифікацію згідно вимог Європейського Союзу.

Продукція торгової марки "Vitrotest" містить значну інтелектуальну та інноваційну складову. В наші діагностичні набори закладено 20-річний досвід роботи в області створення та виробництва діагностичних тестів. З метою стабільної якості та конкурентної ціни, в компанії реалізовано кілька важливих біотехнологічних напрямків - це створення власних генноінженерних конструкцій для експресії рекомбінатних білків та отримання нових ліній гібридом, що продукують моноклональні антитіла. Отримання різноманітних кон’югатів біомолекул дозволило компанії практично повністю відмовитися від використання людської сироватки у виробництві контролів для імуноферментних тестів. Створений нами однокомпонентний ТМБ знаходиться на рівні чутливих хромогенів відомих торгових марок.

Ми постійно інвестуємо в нові сучасні розробки та модернізацію виробництва для підтримання всього спектру продукції в наявності на складі.

У веденні бізнесу ми намагаємося зрозуміти та випередити очікування наших клієнтів, забезпечуючи їх якісними тестами, постійно підтримуючи їх сервіс.